Dzień Otwarty - relacja

Już po raz drugi miały Pani szansę wziac udział w Dniu Otwartym naszego salonu. Na ten dzień przygotowane były liczne atrakcje. Poza mierzeniem sukni mogły Panie skorzystać z bezpłatnego makijazu ślubnego oraz konsultacji fryzjerskiej i doboru fryzury. Na Pani które tego dnia zdecydowały sie na kupno sukni czekały rabaty na zakup biżuterii oraz welonów i ozdób do włosów. Wszystkie obecne tego dnia Panie wzięły udział w losowaniu, które odbyło sie o godzinie 18.

Szczęście dopisało Pani Katarzynie Rubce, która wylosowała bon rabatowy w wysokości 5% na zakup sukni ślubnej oraz Paniom: Joannie Gajos i Monice Kowal które wylosowały bony rabatowe w wysokości 15% na zakup biżuterii ślubnej z kryształów Swarovskiego. Bony sa ważne do 30lipca. Zapraszamy do odbioru nagród i serdecznie gratulujemy. 

Jeszcze raz olbrzymie podziekowania kierujemy do Pani Magdy Chwiejczak i Pani Eweliny Wadowskiej za absolutnie obłędne makijaże oraz Pani Bożenki z IF Studio za cudowne fryzury. 

Zapraszmy do zapoznania się z pełna relacja z Dnia Otwartego na naszym profilu na Facebooku oraz na blogu. Dziękujemy za obecność i przemiła atmosfere :)

DZIEŃ OTWARTY 13 czerwca 2014

Już 13 czerwca (piatek) zapraszamy na Dzień Otwarty w naszym salonie. Czekamy na Panie w godzinach 10-18 z licznymi promocjami i rabatami. W tym dniu m.in.:

*mierzenie sukni ślubnych w miłej atmosferze bez ograniczeń

*rabaty na zakup welonu i ozdób do włosów (30%)

*biżuteria z kryształów Swarovskiego 10% taniej

*makijaż próbny GRATIS dla każdej z Pań

*przy zakupie sukni ślubnej rabat na sesje ślubna (10%) u profesjonalnego fotografa

*upominki - niespodzianki dla każdej z Pań

Ponadto każda z uczestniczek weźmie udział w losowaniu bonów wartościowych na zakup sukni ślubnej (5%) lub biżuterii Swarovskiego (15%)

Obowiazuja zapisy telefoniczne 692-629-269 - liczba miejsc ograniczona :) ZAPRASZAMY :)

Nowość - System licytacji sukienek

Nowością  jest możliwość licytowania sukienek wystawionych na naszej stronie.

Jeśli podoba Ci się jakaś sukienka, a uważasz że cena jest za wysoka wyślij do nas smsa z numerem sukieni i ceną jaką proponujesz za jej kupno. Jeśli Twoja cena będzie najwyższa odpowiemy na smsa z informacją, że możesz ją kupić właśnie za tą cenę.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających do licytowania  - 600-257-135

Cena wywoławcza wszystkich sukienek to minimum 100zł !

Przy zakupie opasek do włosów z kolekcji Anny Rigo otrzymacie 30% rabatu na zakup welonu. Promocja do końca marca.

Nowością w naszym salonie są opaski do włosów z najnowszej kolekcji Anny Rigo na rok 2013. Opaski są ręcznie robione z wyjątkowych materiałów, koronek, ozdobione perełkami i kryształkami. To doskonałe rozwiązanie dla Pań z krótkimi włosami gdzie pojawia się problem wpięcia ozdób we włosy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie (zakładka dodatki i biżuteria - kwiaty i upięcia do włosów) jak i na żywo w salonie.

Dzień otwarty 15 Grudnia

Dzień otwarty już za nami. Tak miłych i sympatycznych klientek życzymy sobie na codzień :) Oto, krótka relacja...

Dzień otwarty cieszył się sporym zainteresowaniem. Odwiedziło nas wiele Pań,także takich,które nie zapisały się na wyznaczoną godzinę i niestety nie mogły skorzystać z zaplanowanych atrakcji jak mierzenie sukien czy próbny makijaż ślubny. Natomiast otrzymały od nas słodkie upominki, co jest także zasługą Pani Anety,która zrobiła piękne pudełeczka. Pani Aneta robi zaproszenia ślubne do obejrzenia w naszym salonie ,na naszej stronie stronie www i blogu.

Wszystkim dopisywały humory i atmosfera była bardzo sympatyczna.

Makijaże wykonały dla naszych klientek Pani Daria i Pani Małgosia.Obie Panie pozdrawiamy i kierujemy specjalne podziękowania za poświęcony czas i energię :)

Nasze Klientki mogły skorzystać ze specjalnie przyotowanych na ten dzień promocji i rabatów na zakup sukni, biżuterii czy dodatków ślubnych.

Na koniec odbyło się losowanie bonów wartościowych - 100zł na zakup sukni ślubnej i 30 zł na zakup kompletu biżuterii z kryształów Swarovskiego. Zwyciężczyniom- Pani Dorocie i Pani Ewie serdecznie gratulujemy.

Pozdrawiamy ciepło wszystkie nasze klientki.Mamy nadzieję że czas spędzony w naszym salonie upłynął Wam równie przyjemnie jak nam:)

Zdjęcia do obejrzenia na naszym blogu...